Kategorie: ZS

PROVOZ MŠ DNE 29. 9. 2017

Vážení rodiče,

z důvodu velkého počtu odhlášených dětí bude v pátek 29. 9. 2017 zúžený provoz MŠ. Podrobnější informace o rozdělení dětí budou vyvěšeny od úterý 26. 9. 2017 na nástěnkách v MŠ.

Oznámení o provozu Školní družiny v době ředitelského volna

Vážení rodiče, školní družina v den ředitelského volna (29. září) nebude z důvodu malého počtu přihlášených otevřena.

Pozvánka na Veletrh odborného vzdělávaní

Informace k pronájmu tělocvičen

Vedení školy upozorňuje, že provoz tělocvičen včetně pronájmů externím zájemcům bude v plné míře spuštěn od pondělí 2. října 2017 (v souladu s nájemními smlouvami, které brzy nájemci obdrží).

Vyhlášení ředitelského volna

Pozvánka na akci Klubu českých turistů „Pochod okolo Pekárny“, který se koná v rámci Brněnských dnů pro zdraví

Nabídka kroužků v ZŠ

Žáci ZŠ obdrželi od třídních učitelů nabídku kroužků. Jejich přehled nalezente také v sekci Základní škola - Kroužky.

Informace Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje k epidemii žloutenky

Pozvánka na Dětský den náborů na Kraví hoře

Informace o průběhu prvního týdne školního roku

V pondělí se bude konat slavnostní zahájení školního roku v tělocvičně školy, a to

v 8:00 pro žáky 1. ročníku,

v 9:00 pro žáky 2. - 9. ročníku.

Při pohybu v prostorách školy dbejte prosím zvýšené opatrnosti a dodržujte vyznačenou přístupovou trasu a pokyny zaměstnanců.

Oznámení pro rodiče žáků 4. a 8. ročníků

Vážení rodiče, milí žáci,

oznamujeme vám, že z důvodu omezeného počtu kmenových učeben a narůstajícího počtu žáků škola přistoupila se souhlasem zřizovatele (Rada ÚMČ) ke sloučení některých tříd s nižším počtem žáků. Naším cílem je zachovat komfort žáků ve škole výukou v kmenových učebnách bez nutnosti zvýšeného stěhování žáků v průběhu vyučování nebo zřízení kmenové učebny místo učebny odborné.

Ve školním roce 2017/2018 budou sloučeny dvě sedmé třídy do jedné nové osmé třídy. Třídní učitelkou bude Mgr. Hana Sedláková. Dále budou sloučeny tři třetí třídy do dvou nových čtvrtých tříd. Žáci byli rozděleni do nových tříd podle interních kritérií zohledňujících vyváženost obou tříd, za pomoci předchozího sledování vztahů mezi žáky a také podle preferencí dětí samotných. Třídními učitelkami budou Mgr. Lenka Máčková a Mgr. Kateřina Šafaříková.

Rozdělení žáků v nově vytvořených 4. třídách

Děkujeme za pochopení a všem dětem přejeme úspěšný vstup do nového školního roku.

Rozdělení žáků 1. ročníku pro školní rok 2017/2018

Informace o úplatě za předškolní vzdělávání

Ve školním roce 2017/2018 se stanovuje úplata za předškolní vzdělávání 370 Kč měsíčně.

Bližší informace naleznete zde.

poslední mesíc říjen 2017 příští mesíc
week 44 30 31