2016/2017

Letos se školního kola zúčastnilo 16 žáků. Motem 43. ročníku soutěže byly Moje vzlety a pády. Výsledková listina tohoto ročníku byla neobyčejně vyrovnaná a na její špici najdeme hned dvě vítězky: Laru Kamrádkovou a Lucii Dvořákovou (19 bodů, obě z IX.A).

O třetí místo se podělila celá čtveřice (s 18 body): Nikol Vaňková, Anna Mitášová (VIII.A), Ondřej Dohnal a Veronika Seďová (IX.A).

Děkujeme všem za účast a gratulujeme nejlepším!

Zvládnete také vy vysvětlit rčení Padni komu padni?
Nebo najít tři významy ve větě Na stěnách visely obrazy dětí?
Či použít slova padlý, padající, padnoucí a padací ve vhodných slovních spojeních?

Datum vložení: 30. 6. 2017 23:51
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 23:52