Adventní zájezd do Vídně

V pondělí 12. prosince 2022 jsme vyrazili s cestovní kanceláří Školní zájezdy, s.r.o. na jednodenní adventní zájezd do Vídně.

První zastávkou bylo letní sídlo Habsburků, zámek Schönbrunn a u něj tradiční vánoční trh. Poté jsme se přemístili k domu architekta a malíře Friendesreicha Hundertwassera. Procházka centra Vídně vedla kolem pamětihodností Hofburg, Kohlmarkt, Kärnterstrasse, Graben, Stephansdom až k radnici, kde měli žáci rozchod a mohli si prohlédnout největší vánoční trh ve Vídni s více jak stovkou prodejních stánků. V pět hodin odpoledne jsme vyrazili zpět do Brna plní zážitků z předvánoční Vídně.

Datum vložení: 20. 12. 2022 11:24
Datum poslední aktualizace: 20. 12. 2022 11:48