Děti zažily pravé cirkusové LeGrando

Žáci 4. ročníku se zúčastnili výukového programu ve Středisku volného času Lužánky – Legato, kde měli jedinečnou možnost: vyzkoušet si na vlastní kůži nejrůznější akrobatické dovednosti i fakírské umění.

Překročili hranice svých možností a pod vedením zkušených lektorů z cirkusu LeGrando absolvovali zajímavé cirkusové disciplíny jako např. balanc na kouli, chůzi po laně, fakírské umění, žonglování s talíři, balanční dovednosti na visuté hrazdě či stavbu živých pyramid na akrobatických žebřících. Vzájemně si pomáhali při plnění jednotlivých úkolů, což významně podpořilo jejich týmového ducha a opravdové přátelství. Zdokonalili tak své koordinační a pohybové dovednosti a přitom zažili pravou cirkusovou legraci.

Datum vložení: 9. 5. 2022 9:14
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2022 9:22