Drakiáda ve školní družině

Drakiáda ve školní družině 1

Už od rána 12. října se všechny družinové děti těšily na chladné, leč slunečné odpoledne, aby mohly vypustit své různobarevné draky.

S úderem 14. hodiny jsme se vydali na terénky Slatina. Je tu krásné volné prostranství – ideální prostor pro podzimní pouštění draků. Draci se rozletěli do všech stran, někteří k nebi, někteří k zemi. Nálada však byla u všech skvělá a odpoledne s draky jsme si náramně užili. Po příchodu do školy jsme si společně akci zhodnotili – který drak byl nejhezčí, největší, nejbarevnější, či který drak letěl nejvýš.

Datum vložení: 14. 10. 2021 8:23
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2022 8:48