Drakiáda ve školní družině

Už od rána 8. října se všechny družinové děti těšily na teplé slunečné odpoledne, aby mohly vypustit své různobarevné draky. S úderem 14. hodiny jsme se vydali na terénky Slatina.

Je tu krásné volné prostranství – ideální prostor pro podzimní pouštění draků. Draci se rozletěli do všech stran, někteří k nebi, někteří k zemi. Nálada však byla u všech skvělá a odpoledne s draky jsme si náramně užili. Po příchodu do školy jsme si společně akci zhodnotili – který drak byl nejhezčí, největší, nejbarevnější, či který drak letěl nejvýš.

Datum vložení: 12. 10. 2020 16:11
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 16:13