Fotbálkohraní

V pondělí 5. září a v úterý 6. září proběhlo na hřišti u naší školy Fotbálkohraní.

Fotbálkohraním jsme nazvali dopolední turnaj v malém fotbale pro děti z přípravné třídy a 1. – 4. tříd. Součástí byl také bohatý doprovodný program. V něm se děti zapojily do různých individuálních i skupinových her pod vedením zkušených animátorů, vyzkoušely si skákací hrad a mnoho dalších atrakcí.
Děti fotbálkohraní moc bavilo a nálada byla výborná. Každý si odnesl zaslouženou medaili.

Datum vložení: 5. 9. 2022 16:01
Datum poslední aktualizace: 6. 9. 2022 9:47