Gratulace k 3. místu v soutěži Příběhy našich sousedů

V rámci projektu Příběhy našich sousedů proběhla soutěž, v níž jsme obsadili 3. místo!

Gratulujeme autorskému týmu ve složení Karolína Běhunčíková, Tereza Cenigová, Nikol Věra Šálovská, Jakub Šrenk a Markéta Halamíčková pod vedením p. uč. Mgr. Dalibora Kocmana ke 3. místu v soutěži Příběhy našich sousedů. Na animaci o prvním brněnském DJ Jindřichu Eliášovi, který si kromě skvělé hudební kariéry zažil i pobyt ve vězení, pracovali žáci ve školním roce 2021/2022.

Tady najdete animovanou reportáž, která v rámci projektu Příběhy našich sousedů (post Bellum):

Datum vložení: 26. 4. 2022 9:10
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2022 9:11