Halloween v 2.B

V pátek 29. října škola ožila žáky, kteří se oblékli do strašidelných helloweenských kostýmů. Na chodbách jste mohli potkat všelijaké nádherné čaroděje, čarodějky, děti převlečené za dýně.

Ve výuce si třída 2. B udělala dopoledne s halloweenskou tematikou. Ve skupinkách se žáci prostřídali v soutěžních aktivitách. Například hráli halloweenské kvarteto, pexeso, hledali zvířátkům jejich příbytky, podle popisu a obrázků hledali názvy čarodějek. Úkoly to byly přímo nelehké, ale žáci, díky vzájemné spolupráci a trpělivosti, vše zvládli a vyluštili. Odměnou jim byly nádherné a voňavé perníčky, jak jinak než s halloweenskými obrázky dýní, netopýrů a čarodějek.Za jejich upečení patří poděkování maminkám a babičkám.

Datum vložení: 1. 11. 2021 8:29
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2022 8:46