Indiánský den

Jako studentka Masarykovy univerzity jsem v rámci projektu ESSD dorazila do 2. tříd jako nejvyšší indiánský náčelník, abych si vybrala své nové soukmenovce.

Vše bylo zpestřeno tematickými kostýmy. Děti, které se měly přidat ke mně do kmene, musely projít indiánským rychlokurzem. No a co to obnášelo? Indiáni ve výcviku si prošli šesti stanovišti, kde se učili různým dovednostem od lovení bizonů až po hod oštěpem. Každý si našel aktivitu, která ho bavila nebo v ní vynikal. Jako náčelník jsem byla více než spokojena, protože se mi kmen rozrostl o tolik skvělých členů.

Lucie Dvořáková

Datum vložení: 5. 10. 2022 9:59