„Jihoborci“ uspořádali tradiční jarní sběr papíru

Ve dnech 25. a 26. dubna se před budovou školy konal tradiční jarní sběr papíru.

Roztřídili jsme poctivě tiskoviny od lepenky a podařilo se nám nasbírat celkem 2 423 kg. Velké poděkování patří nejen samotným dětem, ale také jejich rodičům, kteří se do akce zapojili. „Jihoborci“ z žákovského parlamentu jako vždy pomáhali s organizací, přípravami, vážením gramáže i při důkladném sčítání hlasů. Tradiční vyhlášení nejlepších sběračů proběhlo na naší škole, kde si žáci společně zatančili, zazpívali a výhercům byly předány zasloužené odměny. Děkujeme všem rodičům, kteří se i tento školní rok zapojili do školního sběru a podpořili tak své děti. Děkujeme především třídám 3.B., 2.C., 2.B. a 3.C. Třída 3.B nasbírala celkem 991 kg (1. místo), třída 2.C nasbírala celkem 828,5 kg (2. místo) a třída 2.B nasbírala celkem 76,5 kg (3. místo). Velké poděkování patří také třídě 3.C, kde se do sběru papíru zapojilo nejvíce žaků ze třídy.

Za žákovský parlament

Tereza Bazalová a Linda Tran