Mikuláš a čert v rouškách

Na začátku prosince se děti v mateřské škole opět dočkaly mikulášské nadílky.

Sice se musely obejít bez návštěvy samotného Mikuláše, čerta a anděla, zato ve svých třídách zažily zábavné dopoledne plné soutěží a her. Děti se do aktivit s radostí zapojily a nakonec se dočkaly také odměny v podobě balíčku plného dobrot.

Na rozdíl od mateřské školy se na základní škole Mikuláš s čertem v pátek 4. prosince objevil. Samozřejmě oba v rouškách a v předepsaných rozestupech. Snad možná proto nadělal čert kraválu ještě více než obvykle!

Třídní učitelé využili možnost zaslat prostřednictvím Mikuláše svým žákům vzkaz. Někteří žáci si tedy užili cennou pochvalu za práci ve škole nebo kamarádské chování, jiní obdrželi náměty ke zlepšení. Ve vyšších ročnících se našli i takoví, které si čert uvázall na řetěz. Všem žákům udělala nečekaná mikulášská návštěva jistě radost.

Datum vložení: 7. 12. 2020 15:58
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 15:59