Na katedře ruského jazyka

Ve středu 15. června se žáci 7. ročníku, kteří se učí ruský jazyk, navštívili Katedru ruského jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

Na katedře absolvovali zábavnou hodinu ruského jazyka na téma „volný čas a koníčky“. Pomocí pantomimy si zopakovali slovní zásobu a naučili se i nová slova. Dále zhlédli zábavné video, vyráběli postery na aktivní a pasivní druhy odpočinku. Na konci hodiny každý žák nakreslil 3 záliby a ostatní spolužáci hádali, ke komu koníčky sedí. Bylo poznat, že se žáci dobře znají. Připravený program se ruštinářům velmi líbil.

Datum vložení: 15. 6. 2022 14:05
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2022 15:04