Náramky přátelství

Všechny děti se druhý únorový týden ve školní družině zapojily do aktivity "plete celá družina".

Rádi zkoušeme různé techniky a cvičíme se v mnoha dovednostech. Tento týden to tedy bylo ve znamení „pletení“. Každý si postupně osvojil tuto techniku. Z barevných bavlnek si děti pro sebe nebo pro své blízké upletly krásné náramky. Dle pověsti má takový náramek čarovnou moc a obdarovanému splní jeho tajné přání, proto jim děti říkají řetízky přátelství.

Datum vložení: 9. 2. 2022 7:39
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2022 7:44