Okresní soutěž ve stolním tenise

V pondělí 4. října se vybraní žáci zúčastnili okresního kola soutěže ve stolním tenise na ZŠ Svážná v Novém Lískovci.

Nebojácně vstoupily do turnaje starší žákyně, které ve složení Julie Tauvinklová a Zuzka Boháčková vybojovaly 3. místo. Statečně a urputně se rvala rovněž čtveřice mladších žáků, avšak umístění bohužel nevybojovali. Poděkování patří Tomáši Chmelovi, Radimu Bočkovi, Danielu Horňákovi a Honzovi Faltýnkovi.

O největší úspěch se zasloužili starší žáci. Vyhráli všechny zápasy a podlehli až ve velmi dramatickém a vyrovnaném finále družstvu ze ZŠ Novolíšenská. Starší hochy reprezentovali Jan Mráček, Jakub Šrenk, Šubi Nekache a Ondra Protivanský.

Datum vložení: 11. 10. 2021 12:32
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2022 12:35