Podzimní radovánky na Vysočině

Žáci sedmých a osmých ročníků strávili v rámci školy v přírodě týden na Milovech v oblasti Českomoravské vrchoviny, kde poznávali krásy tamní přírody.

Velká část pobytu byla věnována pohybu na čerstvém vzduchu, kde žáci aktivními sportovními činnostmi zvyšovali svou tělesnou zdatnost a poznávali nejrůznější přírodní krásy kraje Vysočina. Slunečné počasí jim přálo, podzim hrál všemi barvami a žáci si tak odpočinuli od zaběhnutého každodenního stereotypu. Díky kolektivním hrám zažili spoustu zábavy a utužili svůj třídní kolektiv. Poznali nová přírodní místa a ekosystémy, a tak rozvíjeli vztah k životnímu prostředí a estetické cítění. Pohybové aktivity se střídaly s výukou v prostorách penzionu nebo přímo na čerstvém vzduchu v přírodě.

Pobyty na škole v přírodě všeobecně napomáhají žákům vytvářet a prohlubovat dobré přátelské vztahy a věříme, že si školní akci všichni plnými doušky užili.

Datum vložení: 20. 10. 2021 12:39
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2022 13:58