Přeskoky přes švihadlo

Stejně jako v předešlých letech se děti ze školní družiny s chutí zapojily do oblíbené soutěže v přeskocích přes švihadlo.

Do bojů o odměny se zapojily děti z 1. až 4. tříd. Prvňáčci se přeskokům teprve učí, ale ostatní děti během roku pilně trénovaly, aby kamarádům ukázaly, co všechno umí.

Soutěžící byli rozděleni podle ročníků na chlapce a děvčata. Za své sportovní výkony všichni sklidili zaslouženou pochvalu a potlesk. Výherci jednotlivých kategorií obdrželi diplom a odměnu. Všem dětem náleží poděkování za účast a nebojácnost. A ty, které se neumístily na medailové pozici, nemusí smutnit – další ročník v přeskocích přes švihadlo nás čeká za rok znovu.

Datum vložení: 30. 11. 2021 8:53
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2022 8:54