Projekt - HASÍK

Projekt - HASÍK 1

Na naší škole probíhá preventivně výchovný program
Hasík CZ. Je to výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva se zaměřením na základní školy.

V rámci výuky nás v druhém, šestém, sedmém a devátém ročníku navštěvují členové Hasičského záchranného sboru.

Hlavním cílem je předat dětem důležité informace a návyky v oblasti prevence před požáry a mimořádnými událostmi.Výuka probíhá hravou a názornou formou v jednotlivých třídních kolektivech, vedou ji odborně vyškolení instruktoři z řad profesionálních sborů. Těšíme se též na návštěvu hasičů na jejich domovské stanici.

Datum vložení: 21. 10. 2022 12:58
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2022 13:16