Prvňáci trénují badminton

V letošním školním roce navštěvují všichni žáci prvních ročníků v rámci tělesné výchovy 1x týdně badmintonovou halu.

Začínají rozcvičkou, honičkou, běžeckou abecedou. Potom si házejí s nafukovacími balónky a hrají s nimi přehazovanou přes síť, kde se do nich učí správně plácnout. Během přehazované s košíky na badminton se zase učí, jak je správně chytit a přehodit. Osvojují si správné držení badmintonové rakety.

Prvňáčci mají zpestřené hodiny tělocviku, a zároveň si rozvíjí chuť sportovat a být fyzicky aktivní. Do hodin badmintonu se velmi těší.

Datum vložení: 27. 9. 2022 12:18
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2022 12:20