Sběr starého papíru

Ve dnech 9. a 10. listopadu se před budovou školy konal tradiční podzimní sběr papíru, kterého se účastnili žáci a učitelé všech ročníků základní a mateřské školy.

Rodiče nás překvapili velkým množstvím a dovážkou nasbíraného papíru, a proto se nám podařilo naplnit celé dva kontejnery. Celkově se všem povedlo nasbírat 4749,41 kg. Velké poděkování patří žákům kroužku Jihoborci, kteří s organizací od samého začátku pomáhali. Aktivně se zapojili do tvorby a rozmístění plakátů, předali informace prostřednictvím školního rozhlasu jednotlivým třídám. Největší práci odvedli během samotného sběru, kdy efektivně spolupracovali při vážení papíru, zápisu gramáže a při plnění kontejneru. Vyhlášení vítězů proběhlo na školní zahradě, kde byla první tři místa odměněna lahodnými dorty. Oceněni byli také žáci, kteří navážili více než 100 kg papíru. Děkujeme všem žákům i rodičům, kteří se sběru zúčastnili. Jsme rádi, že se aktivně podílíme na ochraně životního prostředí.

Datum vložení: 15. 11. 2021 8:32
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2022 8:45