Sbírka pro ukrajinské děti

Ve spolupráci se sociálními kurátory jsme uspořádali materiální sbírku na pomoc dětem z Ukrajiny. Při sbírce jsme se zaměřili na školní a výtvarné potřeby, které ukrajinské děti aktuálně nejvíce potřebují.

Podařilo se nám shromáždit celou řadu krásných sešitů, psacích potřeb, interaktivních her a školních aktovek. Veškeré nasbírané školní potřeby a hry pro volnočasové aktivity jsme převezli do sběrného centra v Moravské galerii. Tam si je vyzvedly ukrajinské děti.

Celou sbírku měli ve své režii členové žákovského parlamentu, její organizaci zvládli na jedničku. Projevili solidaritu s vrstevníky v nouzi a pomohli dobré věci.

Datum vložení: 13. 4. 2022 12:48
Datum poslední aktualizace: 13. 4. 2022 12:49