Soutěž ve šplhu - městské a krajské kolo

Dívky i hoši z II. stupně se zúčastnili 23. a 24. listopadu městského a krajského kola ve šplhu.

Všichni nominovaní postoupili ze skupiny do finále brněnského přeboru. Mladším žákům a starším děvčatům se podařilo dostat do krajského přeboru a žáci Matylda Pavlicová a Radim Boček se dokonce kvalifikovali na finále jednotlivců.

Mladší žáci se umístili na 5. místě v Brně  a 8. místě v Jihomoravském kraji.
Starší dívky se umístily na 6. místě v Brně  a 7. místě v Jihomoravském kraji.

Naši žáci v soutěži nabité silnou konkurencí uspěli: všichni postoupili do finále, kde někteří dosáhli vynikajících výsledků. Díky elektronické časomíře bylo měření velmi přesné, o umístění rozhodovaly desetiny vteřiny.
Datum vložení: 25. 11. 2022 12:28
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2022 13:06