Tradiční jarní sběr papíru

Během května se ve škole opět konal jarní sběr papíru, kterého se účastnili žáci všech ročníků základní školy.

Žáci nás potěšili velkou dovážkou papíru, celkem se podařilo nasbírat bezmála 3 tuny (2 982 kg)! Velkou zásluhu na tom mají zástupci žákovského parlamentu Jihoborci, kteří celou akci zaštítili, aktivně podpořili a zorganizovali. Velmi aktivně a s chutí spolupracovali při vážení papíru, zápisu gramáže, plnění kontejneru a především při samotném vyhodnocení výsledků sběru.

Na prvním místě se umístila třída 1.C (770 kg), druhé místo získala třída 5.A (600 kg) a třetí místo třída 6.B (439 kg). Nejvíce dětí se do sběru zapojilo v 5.B – 13 žáků.

Slavnostní vyhodnocení proběhlo ve školní tělocvičně, kde ředitelka školy předala nejpilnějším sběračům dorty a jiné zasloužené odměny.

Datum vložení: 27. 5. 2022 10:36
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2022 14:18