Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Dne 2. listopadu se žáci šestého až devátého ročníku zúčastnili již 44. ročníku matematické soutěže Pythagoriáda.

Navzdory velké obtížnosti úloh, které kladou důraz nejen na počítání, ale také na logické myšlení, se podařilo čtyřem žákům osmého ročníku postoupit do okresního kola. Mezi úspěšné řešitele z 8. B patří Luu Quang Huy a Ondřej Protivanský s třinácti body a Shuaib Nekache a Jakub Šrenk s dvanácti body. Celkem bylo možné dosáhnout maximálně 15 bodů. Všem čtyřem matematicky nadaným chlapcům gratulujeme a držíme palce v okresním kole.

Datum vložení: 8. 11. 2021 8:55
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2022 8:56