Výstava učebnic nakladatelství Taktik

S pedagogickým vydavatelstvím Taktik již léta spolupracujeme a mnohé z jeho titulů využíváme jako učebnice nebo pracovní sešity na I. i II. stupni základního vzdělávání.

Jelikož nabídka Taktiku je opravdu bohatá a široká, uspořádali jsme letos ve spolupráci s obchodním oddělením výstavku pro pedagogy, na které byly mimo jiné představeny nejnovější tituly. Mezi ně patří nová řada učebnic pro 1. a 2. ročník, konkrétně čeština a netradičně pojatá hudební výchova. Zejména učební materiály do hudební výchovy patří na trhu s učebnicemi k nedostatkovému a tudíž velmi vítanému zboží.

Pro učitele I. stupně uspořádalo vydavatelství Taktik webinář, kde se zájemci mohli seznámit s koncepcí nových učebnic. Zároveň si každý pedagog směl z výstavy zdarma odnést dva libovolně zvolené tituly. Vydavatelství Taktik dostalo na oplátku od vedení školy podnět k výrobě řady učebnic do informatiky. Ty totiž chybí ze všeho nejvíce nejenom na naší škole. Podle posledních zpráv se Taktik naším podnětem vážně zabývá.

Datum vložení: 8. 2. 2021 15:41
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 15:44