Zábavné odpoledne ve školní družině

Ve středu 29. června 2022 se za přispění a pomoci členů školního parlamentu uskutečnilo zábavné odpoledne se školní družinou.

Vychovatelky si pro děti připravily devět zábavných stanovišť: chytání rybiček, tref se do plechovek, skok z místa, kruhy, slož pejska, závod autíček, švihadlo, lukostřelba, uhodni, co je v krabici. Děti za své výkony dostávaly penízky a pak je mohly utratit v obchodě. Tím si procvičily finanční gramotnost.  Také jsme pro děti připravili menší občerstvení ve formě limonády (sponzorský dar od pana Kučery). Počasí nám přálo, akce se vydařila a všichni odcházeli spokojeni.

Datum vložení: 30. 6. 2022 11:30
Datum poslední aktualizace: 30. 6. 2022 11:39