Žákovský časopis „Jihomoravský časák“

Na Jihomoravské náměstí dorazilo jaro. A stejně jako se v přírodě rodí zvířata, u nás se zrodila jedna jarní novinka. Členové žákovského parlamentu vzkazují:

„Ahoj Jihomoravské náměstí. Zdraví vás žákovský parlament. Taky máte rádi dárky a dárečky všeho druhu stejně jako my? Pokud ano, máme jedno překvapení! Připravili jsme pro vás školní časopis „Jihomoravský časák“, který bude vycházet jako občasník.

Na další číslo se můžete těšit před letními prázdninami. Byli bychom rádi, kdyby byl náš „Jihomoravský časák“ mostem mezi námi, našimi spolužáky, vyučujícími a třeba i rodiči.

Rádi bychom v našem „Jihomoravském časáku“ přinášeli novinky ze školy, rozhovory, zajímavosti ze světa, recepty, pověsti, tipy na výlety a tak dále. Třeba vás nějaký náš příspěvek inspiruje anebo vám udělá radost. Těšíme se na vaše ohlasy, které můžete zasílat buď do MS Teams Klub 1. stupně a Klub 2. stupně anebo na e-mail casak.zsjihomoravske@seznam.cz. Děkujeme za vaši pozornost. Konec hlášení. Váš žákovský parlament“

Datum vložení: 12. 4. 2021 15:56
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2021 14:51