Barevný den ve školní družině

Ve středu 16. listopadu byl vyhlášen "barevný den" a ve školní družině se hemžilo různými barvami.

Všichni žáci přišli v barvách svého oddělení, tedy žluté, modré, zelené, fialové, oranžové nebo červené. V průběhu odpoledne se seznamovali s mícháním různých odstínů barev, ale také počítali, hráli hry a nakonec se ve školní  tělocvičně školy zúčastnili vyhlášení vítězů. Sčítání bylo velice napínavé a všichni netrpělivě čekali, která herna zvítězí. Nejvíce bodů, a tedy první místo, získala modrá družina.

Datum vložení: 21. 11. 2022 10:27
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2022 11:31