Projekt Hranice virtuální legrace

Je kybersvět bezpečné místo? Spolu s dětmi se snažíme této otázce přijít na kloub.

Dnešní virtuální doba není nikomu úplně cizí. S dětmi jsme se proto zaměřili na prevenci rizikového trávení volného času, kde s virtuálními kamarády žijeme svůj online život. Žáci se hravou formou seznámili s nástrahami online reality. Ve skupinové práci jsme zažili nejen legraci, ale zároveň jsme si odpověděli na otázky týkající se kyberšikany a ukázali si její reálné dopady. Náš „kyberkufr“odkryl důležitá témata online světa a na závěr jsme hravou formou vytvořili společný postup, který nám pomůže mít naši kyberbezpečnost pod kontrolou.

Datum vložení: 25. 10. 2022 11:06
Datum poslední aktualizace: 25. 10. 2022 11:11