Prvňáčci poprvé v knihovně

V rámci projektu na podporu čtenářství navštívili naši prvňáčci knihovnu Jiřího Mahena.

V rámci projektu na podporu čtenářství navštívili naši prvňáčci knihovnu Jiřího Mahena ve Slatině, kde byli pasováni na rytíře knih a čtenáře knihovny. Do rytířského čtenářského stavu je pasovala paní knihovnice. Předala jim odznak čtenáře, záložku do knihy, papírový erb a nechyběl ani sladký bonbón. S přibývajícími písmenky, která děti poznávají v hodinách českého jazyka, si budou moci již začít číst první knížky, první říkanky, pohádky, příběhy… Přejeme jim, aby byly knížky jejich dobrými kamarády a aby jich měli přečtených co nejvíce.

Datum vložení: 14. 10. 2022 8:02
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2022 8:04