Šifrovací hra anebo kvíz na zdravém vzduchu

Žáci v tomto školním roce zažili nebývalé množství času stráveného distanční výukou na dálku prostřednictvím informačních technologií.

A aby alespoň na chvíli odtrhli oči od obrazovek s modrým světlem, zorganizovala školní psycholožka ve spolupráci s učiteli pro žáky naší školy šifrovací hru v bezprostředním okolí školní budovy. Prvními zkušebními účastníky byli členové skupinky SODOVKA (Sociální Dovednosti V Kapse). A protože se jim úspěšně podařilo najít dle instrukcí stanoviště s otázkami a vyluštit tak šifru, získali malou, ale zaslouženou odměnu. Po této zatěžkávací zkoušce již nic nebránilo tomu nabídnout šifrovací hru k dispozici všem. A tak se někteří žáci naší školy pod vedením svých učitelů vydali ven na čerstvý vzduch a užili si zhruba 1 vyučovací hodinu luštěním a hledáním. Odměnou jim potom byly sladkosti v cíli a zejména dobrý pocit z pohybu venku bez elektronických zařízení v dohledu. Přeji všem co možná nejvíce zdravého pohybu na čerstvém vzduchu a mnoho radostných zážitků.

Datum vložení: 1. 12. 2020 15:47
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 15:55