Slavnostní zahájení školního roku

Kvůli nepřízni počasí jsme letos nový školní rok zahájili trochu netradičně, a to individuálně ve svých kmenových třídách, kde nás paní ředitelka Olga Bauerová přivítala školním rozhlasem.

Výjimkou byli žáci prvních tříd a jejich rodiče. S nimi se paní ředitelka přišla přivítat osobně spolu s panem místostarostou Martinem Krytinářem a zástupkyní 2. stupně Gabrielou Ducháčkovou. Postupně se všichni představili a popřáli dětem mnoho zdaru v tomto školním roce. Rodiče si vyfotili své ratolesti. Na dětech bylo znát, že jsou plné očekávání. Do nového školního roku 2020/2021 přejeme všem hodně úspěchů a pohody, ale také pevné zdraví!

Datum vložení: 1. 9. 2020 16:23
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 16:24