Turistický pochod v Soběšicích

V sobotu 3. října jsme spolu s několika dalšími brněnskými školami pořádali turistický pochod pro rodiče s dětmi v okolí Soběšic. Počasí s téměř letními teplotami přilákalo mnoho malých i větších turistů, mezi nimi i nemálo žáků z naší školy.

Na trase dlouhé 10 km čekala na děti i jejich rodiče řada zábavných úkolů. Hned na prvním kontrolním stanovišti, které jsme připravili a obsluhovali, si mohli všichni účastníci otestovat své přírodovědné znalosti, ověřit smyslové vnímání a představivost. Následovala střelba ze vzduchovky, zeměpisné puzzle a poznávání předmětů a látek podle hmatu a čichu. Vrcholem programu pro děti byla možnost stát se na chvíli členem Tanečního klubu Martiny Bartuschkové a vyzkoušet si taneční variace na turistické téma. V cíli na všechny čekala tatranka, která umocnila krásné zážitky z povedeně stráveného dne.

Datum vložení: 5. 10. 2020 16:14
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 16:15