Týden hlavolamů

Mrazivá polovina února však nebyla ve školní družině jenom ve znamení venkovních zimních radovánek, ale také náročného přemýšlení v příjemném teple školních heren.

V týdnu před jarními prázdninami se uskutečnila zábavná soutěž „týden hlavolamů“. Každé odpoledne si děti vybíraly jeden hlavolam a snažily se jej co nejrychleji vyluštit. Některé byly velmi úspěšné, jiné méně. Na konci týdne se získané body jednotlivců i skupin sečetly a vyhodnotily. Nejlepší řešitelé hlavolamů byli odměněni.

Datum vložení: 11. 2. 2021 15:34
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 15:44