Vyhlášení soutěže ve sběru papíru

V pondělí 7. listopadu proběhlo v tělocvičně školy slavnostní vyhlášení soutěže ve sběru papíru.

1. místo: Denisa (1.B) a Šimnon (3.B) Bašní - 576 kg

2. místo Václav (2.C) a Vojtěch (6.A) Francálkovi - 416 kg

3. místo Patrik Novák (5.B) - 195 kg

„Jihoborci“ uspořádali tradiční podzimní sběr papíru

Ve dnech 17. a 18. října se před budovou školy konal tradiční podzimní sběr papíru, kterého se účastnili žáci všech ročníků základní školy a jejich rodiče. Díky Vám se podařilo naplnit celé dva kontejnery. Zaměřili jsme se na třídění tiskovin od lepenky a podařilo se nasbírat celkem 4 276 kg. Velké poděkování patří nejen rodičům a jejich dětem, ale také žákům kroužku „Jihoborci“, kteří pomáhali s organizací, přípravami, vážením gramáže i při důkladném sčítání hlasů. Vyhlášení vítězů proběhlo tradičně v prostorách budovy školy, kde si žáci společně zatančili, zazpívali a výhercům byla předána zasloužená odměna.  Děkujeme všem rodičům, kteří se i tento školní rok zapojili do školního sběru a podpořili tak své děti v aktivním třídění odpadu, které je důležité pro ochranu životního prostředí nás všech.

Datum vložení: 8. 11. 2022 13:05
Datum poslední aktualizace: 9. 11. 2022 7:37