2016/2017

V městském kole, kterého se zúčastnili vítězové školního kola, dosáhla skvělého úspěchu Elena Fujciková ze III.C, a postupuje tak do krajského kola dne 20. 4. 2017. Eleně gratulujeme a držíme palce i dál.

Školní kolo recitační soutěže se konalo ve čtvrtek 1. 12. 2016 v komunitním centru. K vidění byly úctyhodné výkony celkem 36 účastníků, kteří přednesli verše široké plejády klasických i současných básníků. Odborná porota vybrala tyto vítěze:

1. kategorie – 1. ročník                    2. kategorie – 2. a 3. ročník                3. kategorie – 4. a 5. ročník

1. místo Lukáš Střelec I.A              1. místo Elena Fujciková III.C              1. místo Markéta Prokešová V.B
2. místo Bára Fendrichová I.C      2. místo Jakub Šrenk III.C                    2. místo Katarína Svobodová V.A
3. místo Zuzana Keberlová I.A     3. místo Hana Ščerbejová III.B           3. místo Daniela Pisková IV.A

4. kategorie – 6. a 7. ročník              5. kategorie – 8. a 9. ročník

1. místo Barbora Neužilová VII.B    1. místo Šarlota Sedláčková VIII.A
2. místo Patrik Svoboda VI.B          2. místo Aneta Dvořáková IX.A
3. místo Simon Sedlák VI.A             3. místo Nikol Horčicová IX.A

Všem účastníkům děkujeme za skvělé zážitky!

Datum vložení: 30. 6. 2017 23:14
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2021 23:17