2017/2018

Skvělého úspěchu dosáhli v městském kole sourozenci Fujcikovi, kteří oba zvítězili ve svých kategoriích.

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 se v komunitním centru uskutečnilo tradiční adventní setkání vítězů třídních kol recitační soutěže. Před zraky rodičů, učitelů a kamarádů se v pěti kategoriích předvedlo celkem 39 recitátorů. Přestávky mezi jednotlivými bloky vyplnila hudební vystoupení žákyň Veroniky Štenclové (VII.B), Kláry Kalvodové (VI.A), Marie Kypré (VI.A), Šarloty Sedláčkové (IX.A) a Šárky Kubíčkové (VII.B).

Výsledková listina

Výsledková listina.pdf